Главная / Пакеты / ВОДА В ОФІС

ВОДА В ОФІС

Доставка питної води в офіс


Banner_water_to_office

одна з найбільш затребуваних послуг на сьогоднішній день. Коли в компанії працює велика кількість людей – запас води потрібно поповнювати досить часто. І не можна забувати про той факт, що від якості води безпосередньо залежить самопочуття кожного вашого працівника, а відповідно і його продуктивність. Питна вода в офіс повинна бути якісною!

Замовити воду в офіс дуже просто

 • Щоб зробити замовлення, зв’яжіться з нашим оператором за номерами:

  Київстар +380 (68) 641 84 84

  Водафон +380 (95) 641 84 84

  Лайфсел +380 (63) 641 84 84

  або залишити он-лайн заявку

 • Повідомте зручний для вас час доставки
 • Наші співробітники привезуть вам якісну воду
 • Встановлять кулер, диспансер або помпу
 • Готово! Теперь Ви, Ваші співробітники та гості офісу можуть пити корисну і смачну воду

Наші акційні варіанти для оформлення першого замовлення

два-бутыля-по-цене-одного_1

Замов 2 бутля по ціні одного

37,5 грн. за бутель

Замовити

При першій доставці води стягується заставна вартість за кожен бутель в розмірі 200 грн (застава за бутлі буде повернена в повному обсязі при припинення співпраці). 

У разі обміну бутлів (якість бутлів і можливість обміну визначається нашим кур’єром на місці) акція не діє і Ви можете оформити стандартне замовлення, вказавши в примітках до замовлення бутлі на обмін.Замов 2 бутля та отримай помпу в подарунок

75 грн. за бутель

економія от 100 грн.

Замовити

При першій доставці води стягується заставна вартість за кожен бутель в розмірі 200 грн (застава за бутлі буде повернена в повному обсязі при припинення співпраці).

У разі обміну бутлів (якість бутлів і можливість обміну визначається нашим кур’єром на місці) акція не діє і Ви можете оформити стандартне замовлення, вказавши в примітках до замовлення бутлі на обмін.10 бутылей

Замов від 10 бутлів та отримай 25% знижки на доставку води

55 грн. за бутель

Замовити

При першій доставці води стягується заставна вартість за кожен бутель в розмірі 200 грн (застава за бутлі буде повернена в повному обсязі при припинення співпраці).

У разі обміну бутлів (якість бутлів і можливість обміну визначається нашим кур’єром на місці) акція не діє і Ви можете оформити стандартне замовлення, вказавши в примітках до замовлення бутлі на обмін.

Top